Koszyk

 

 

         Premier Group z początkiem 2018 roku uruchomił własną produkcję świec reklamowych w szle. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zdobieniu szkła i ceramiki gotowi jesteśmy zaoferować naszym klientom produkt w 100% personalizowany. 

Nasze świece dostepne są w dowolnym kolorze szkła wg wzornika Pantone, z dowolnym nadrukiem oraz wykończeniem powierzchni zewnętrznej która może byc błyszcząca lub pokryta powłoką Soft Touch. Bardzo popularna wśród naszych klientów powłoka Soft Touch to powłoka głęboko matowa o fakturze silikonowej. 

Świece które oferujemy to produkty w 100% organiczne. Do produkcji świec używamy tylko atestowanych materiałów pochodzenia naturalnego, jak wosk sojowy lub palmowy. Na życzenie naszych klientów świece mogą zostać wzbogacone jednym z ponad 100 dostepnych aromatów oraz kilkunastu kolorów samego wosku. 

Każda z produkowanych świec na zamówienie klienta może zostać zapakowana w indywidulane opakowanie z nadukiem lub bez. Dla naszych klientów z rynku detalicznego proponujemy produkowanie świec pod ich własną marką, bez naszych oznaczeń adresowych. 

Zasady bezpiecznego użytkowania świec.

Należy bezwzględnie przestrzegać

1. Nigdy nie zostawiamy świecy bez nadzoru. Świeca musi znajdować się w zasięgu oka. Temperatura, mała iskra lub płomień mogą wywołać pożar.

2. Nie palimy świec do końca. Zostawiamy co najmniej 1 cm mieszanki na dnie naczynia lub świecy w kształcie walca. Brak zastosowania się do tej zasady może spowodować pęknięcie szkła, albo zapalenie się materiału pod którym palona jest świeca. Świeca może również uszkodzić powierzchnie. Zalecamy również stosowanie specjalnie do tego przeznaczonych podkładek.

3. Należy ustawić świecę w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt, stabilnym, równym, poza przeciągami.

4. Wietrzymy pomieszczenia w których palimy świece, szczególnie dotyczy małych powierzchni z dużą ilością palonych świec, które są słabo wentylowane. Pomimo tego, że wszystkie nasze świece są wykonane z naturalnych wosków: pszczelich, sojowych i palmowych, długotrwałe ich palenie może powodować niekorzystne warunki.

5. Należy przestrzegać informacji zawartych w piktogramach. Temperatura otoczenia podczas palenia świecy, odległości pomiędzy świecami, nie przenoszenia podczas palenia, zasad gospodarowania surowcem po zużyciu, narażania na inne obce źródła temperatur, nie wrzucania do świec wszelkiego rodzaju materiałów podczas spalania.

Zasady poprawnego użytkowania świec

By móc cieszyć się dłużej wspaniałym blaskiem palącej się świecy warto zastosować zasady prawidłowej jej eksploatacji.

1. Kluczowe staje się pierwsze palenie. Długość knota powinna wynosić ok. 5 mm (w przypadku dłuższego powinno się go przyciąć). W trakcie pierwszego palenia na powierzchni świecy utworzy się charakterystyczny płaszcz roztopionego wosku, który powinien sięgać równomiernie wszystkich krawędzi. Przewidziany czas do osiągnięcia takiego efektu wynosi ok. 2,5 – 4 godz. Gdyby świeca spalała się krócej, warstwa na jej powierzchni mogłaby stać się nierównomierna, co doprowadziłoby do wytworzenia specyficznego tunelu. Wynikiem czego podczas kolejnego palenia świeca stopiłaby się szybciej oraz jedynie w obrębie wykształconej przestrzeni, a zatem odbierając radość z cieszenia się jej pięknem i niezwykłym efektem przez dłuższy czas.

2. Gaszenie świecy bez dymu następuje w momencie przykrycia płomienia pokrywką, najlepiej za pomocą zakupionego do tego celu gasidła. Gaszenie świecy poprzez zdmuchiwanie wytwarza większą ilość dymu.

Nasza strona, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij